Firma Lemigas byla založena v roce 1995 jako sdružení fyzických osob s cílem poskytovat kvalitní a moderní služby v oblasti topení a vodoinstalace.

Portfolio nabízených služeb s ohledem na moderní technologie, materiály a vysokou kvalitu si rychle našlo svoji klientelu, a tak v roce 1998 firma nabírá své první stálé zaměstnance.

Profesní odbornost a spolupráce se špičkovými partnery v oboru pomáhá firmě Lemigas v jejím rozvoji a neustálému rozšiřování nabídky služeb odpovídající požadavkům zákazníků. Významnou součástí­ firemního podnikání je i odborný servis stávajících instalací a projektů. V roce 2000 již dosahujeme roční­ho obratu 20 mil. Kč a stavu 15 zaměstnanců.

S rozvojem trhu a trendem současnosti k aktivnímu odpočinku a využití volného času, se firma Lemigas specializuje i na stále více populární oblast wellness a stavbu bazénů všech typů. I v této oblasti je na prvním místě snaha poskytovat kvalitní služby na vysoké úrovni v celém rozsahu.

V roce 2006 byl obrat firmy 36 mil. Kč. Naše technologické a odborné znalosti ocenila již řada klientů, jejichž reference na našich stránkách rádi uvádíme.

Rok 2011 se stal rokem zásadních změn. Došlo k akvizici firmy KV SERVIS 92 s.r.o., která je nejen dlouholetým a důležitým představitelem tepelné techniky JUNKERS ale především poskytovatelem služeb v oblasti plynoservisu. Naše služby se tak rozšiřují o plynoservis.

V dnešní době se naše aktivity směřují k tomu poskytnout tu nejvyšší kvalitu a zároveň i nejlepší cenu služby, především koncovému zákazníkovi. Snahou je co nejméně využívat jakékoliv prostředníky (samostatné živnostníky) ve vztahu k našim zákazníkům.

Budeme i nadále rádi partnerem při výstavbě, servisu a mnoha dalších služeb v oblasti topení, vodoinstalací, plynoinstalací, wellness programu, protože vše, co vytváříme, děláme s vášní pro pohodu a relaxaci…