+420 602 100 165, 353 221 723 
back-banner-extra

Koupelny jinak

Nabízíme kompletní řešení i těch nejnáročnějších interiérů Vašich koupelen. Naším přáním je, aby se pro Vás koupelna stala místem, kde se rádi zastavíte, občerstvíte své tělo a duši. 

Vaši koupelnu totiž můžeme navrhnout JINAK...

Přijďte si s námi popovídat o Vaší nové koupelně, o představách Vašeho interiéru, nebo se jen zastavit na kávu a nechat se inspirovat…

Zajistíme Vám individuální přístup zkušeného koupelnového designéra. Opíráme se o dlouholetou praxi v řešení interiérů koupelen. Komplexní pohled a funkční návrh reflektují Vaše představy a nároky a respektují nejmodernější technická řešení rozvodů vody, kanalizace, vytápění a elektřiny.

Váš návrh je zpracován tak, aby bylo možné podle něj vybrat zboží dle Vašich finančních možností. Je tedy možné nabídnout koupelnu ve více finančních variantách. Ne vždy to nejdražší je zárukou příjemné koupelny. Dáváme přednost kvalitě, zajímavým nápadům a netradičním kombinacím - prostě JINAK.

Naše společnost Vám zajistí kompletní výstavbu Vaší koupelny se zaměřením na pečlivé provedení každého detailu. V takovém případě je návrh vypracován zdarma. Všechna řemesla jsou koordinována koupelnovým designérem tak, aby práce byly provedeny v té nejvyšší kvalitě. Každá realizovaná koupelna je i naší vizitkou.

Navštivte nás v našem sídle v areálu LEMIGAS v Jenišově u Karlových Varů.

Kontaktujte nás : +420 776 793 399 - Jaroslav Machek